Ceník

Lékověda poskytuje nadstandardní služby, které nejsou hrazeny zdravotními pojišťovnami. Působíme po celé České republice.

Individuální konzultace s Lékovědcem

Hlavní služba Lékovědy. Chcete-li se o ní dozvědět více, navštivte sekci O Lékovědě.

Jednorázová konzultace 2.000 Kč (cca 60 – 90 minut) – např. nastavení suplementace pro zdravého člověka, podpora hojení při akutních stavech (úraz, infekce, atd.), jednorázové zhodnocení zdravotního stavu po stránce výživy, suplementace, návyků, apod.

Dlouhodobá péče 1.200 – 2.000 Kč / měsíčně

Úvodní konzultace pro posouzení vhodnosti dlouhodobé péče zdarma. 

Cena je závislá zejména na složitosti řešeného stavu.

Konzultace probíhají minimálně 1x měsíčně, dle potřeby častěji.

Cena je pevná po celou dobu spolupráce a zahrnuje:

  • měření složení těla, rozbor moči, měření tlaku a další (jsou-li potřeba)
  • vyhodnocení
  • konkrétní doporučení pro další období
  • telefonickou podporu po celý měsíc

Nad rámec konzultací si klient hradí nutraceutika potřebná ke zefektivnění ozdravného procesu. Použitá kombinace se odvíjí od řešeného stavu a také jednotlivých kroků Programu ochrany zdraví. Běžně se měsíční dávka nutraceutik pohybuje v rozmezí 1.000 – 6.000 Kč.

Chcete-li si domluvit konzultaci s Lékovědcem, kontaktujte nás.


Další poskytované služby

Privátní farmaceutická péče

2.000 Kč / klient

Užíváte mnoho léků? Trpíte nežádoucími účinky léků? Chtěli byste zhodnotit, zda je pro Vás vhodná kombinace, kterou právě užíváte? Či existuje jiná alternativa jak daný stav zvládnout? Využijte odborné konzultace farmaceutů, kteří sestaví doporučení pro Vás i Vašeho ošetřujícího lékaře.

Tuto službu poskytuje: Mgr. Marek Šiman

Chcete-li této služby využít, kontaktujte nás.

Celostní mentoring

2.000 Kč / sezení (90-120 minut)

Psychika a fyzické rozpoložení těla jsou spojené nádoby, které se vzájemně ovlivňují. Cítíte-li přepětí z práce, rodinného či partnerského vztahu, najdeme společně podstatu a uvolnění. Oproti mentálnímu koučinku půjdeme do hlubších vrstev psychiky.

Tuto službu poskytuje: Mgr. Martina Šimanová

Chcete-li si domluvit celostní mentoring, kontaktujte nás.

 

Přednášky, semináře Lékovědy

Připravujeme přednášky na témata primární prevence a celkové péče o vlastní zdraví. Informace předáváme populárně-naučnou formou, aby každý, kdo se chce o své zdraví aktivně starat, měl možnost pochopit, jak jednotlivé procesy v těle fungují. Na přednášky zveme hosty z řad odborníků, partnerů Lékovědy i klienty, kteří se chtějí podělit o své zkušenosti s ostatními.

Chcete se zúčastnit příští přednášky? Kontaktujte nás.

 

Jsme Covid-ready! Při osobních schůzkách dodržujeme veškerá aktuálně platná nařízení včetně pravidelného testování. Navíc díky použití moderních technologií jsme schopni velkou část našich služeb provádět online. Záleží na Vás, zda preferujete osobní setkání nebo je Vám příjemnější setkat se v naší virtuální kavárně.

 

 

Obchodní podmínky