Ceník

Lékověda poskytuje nadstandardní služby, které nejsou hrazeny zdravotními pojišťovnami. Působíme po celé České republice.

Jsme Covid-ready! Při osobních schůzkách dodržujeme veškerá aktuálně platná nařízení včetně pravidelného testování. Navíc díky použití moderních technologií jsme schopni velkou část našich služeb provádět online. Záleží na Vás, zda preferujete osobní setkání nebo je Vám příjemnější setkat se v naší virtuální kavárně.

 

Individuální konzultace s Lékovědcem

Hlavní služba Lékovědy. Chcete-li se o ní dozvědět více, navštivte sekci O Lékovědě.

Úvodní konzultace zdarma. Další 500 – 2.000 Kč / konzultace (cca 60 – 90 minut).

Cena je závislá zejména na složitosti řešeného stavu.

Konzultace probíhají zpravidla 1x měsíčně.

Cena je pevná po celou dobu spolupráce a zahrnuje:

  • měření složení těla (je-li potřeba)
  • vyhodnocení
  • konkrétní doporučení pro další období
  • telefonickou podporu po celý měsíc
  • webináře pro klienty Lékovědy

Nad rámec konzultací si klient hradí nutraceutika potřebná ke zefektivnění ozdravného procesu. Použitá kombinace se odvíjí od řešeného stavu a také jednotlivých kroků Programu ochrany zdraví. Běžně se měsíční dávka nutraceutik pohybuje v rozmezí 1.000 – 5.000 Kč.

Chcete-li si domluvit konzultaci s Lékovědcem, kontaktujte nás.


Další poskytované služby

Farmaceutická péče

2.000 Kč / konzultace

Užíváte mnoho léků? Trpíte nežádoucími účinky léků? Chtěli byste zhodnotit, zda je pro Vás vhodná kombinace, kterou právě užíváte? Či existuje jiná alternativa jak daný stav zvládnout? Využijte odborné konzultace farmaceutů, kteří mohou sestavit doporučení pro Vás i Vašeho ošetřujícího lékaře.

Tuto službu poskytuje: Mgr. Marek Šiman

Chcete-li si domluvit konzultaci Farmaceutické péče, kontaktujte nás.

 

Mentální koučink

1.000 Kč / sezení (90 – 120 minut)

Cítíte-li v sobě nějakou „brzdu“, která Vám brání v rozletu, či jen v běžném životě, je mentální koučink to pravé pro Vás. Pomocí cílených otázek a přivedení k uvědomění umožňuje takové bloky najít, rozpoznat a odstranit. Standardně je možné za jedno sezení vyřešit jedno až dvě témata.

Tuto službu poskytuje: Mgr. Marek Šiman

Chcete-li si domluvit mentální koučink, kontaktujte nás.

 

Celostní mentoring

2.000 Kč / sezení (90-120 minut)

Psychika a fyzické rozpoložení těla jsou spojené nádoby, které se vzájemně ovlivňují. Cítíte-li přepětí z práce, rodinného či partnerského vztahu, najdeme společně podstatu a uvolnění. Oproti mentálnímu koučinku půjdeme do hlubších vrstev psychiky.

Tuto službu poskytuje: Mgr. Martina Šimanová

Chcete-li si domluvit celostní mentoring, kontaktujte nás.

 

Webináře Lékovědy

Pro naše klienty připravujeme online přednášky na témata primární prevence a celkové péče o vlastní zdraví. Zpravidla probíhají jednou měsíčně v délce cca 45 minut. Informace předáváme populárně-naučnou formou, aby každý, kdo se chce o své zdraví aktivně starat, měl možnost pochopit, jak jednotlivé procesy v těle fungují. Na přednášky zveme hosty z řad odborníků, partnerů Lékovědy, kteří se připravují na certifikaci Lékovědce, i klienty, kteří se chtějí podělit o své zkušenosti s ostatními.

Pro naše klienty jsou zdarma, pro veřejnost za cenu 200 Kč / přednáška.

Chcete se zúčastnit příštího webináře? Kontaktujte nás.

 

Mimořádné přednášky

Každých 6 měsíců probíhají mimořádné přednášky odborného charakteru, kde si na své přijdou jak laici, tak odborníci z řad zdravotníků. Řešíme mechanismy účinku a „jdeme na dřeň“ lékovědných postupů.

Chcete dostat pozvánku na příští Webinář farmaceutů? Kontaktujte nás.

 

Obchodní podmínky